![Game of Money](https://alexvandoros.com/wp-content/uploads/2024/04/youtubecover-clubgom.jpg)
Στο Game of Money Club του Απριλίου, καλεσμένος θα είναι ο Γιάννης Κανταρτζής που έρχεται από Θεσσαλονίκη ειδικά για το club για να μιλήσουμε για το τι συμβαίνει στις παγκόσμιες αγορές, με τα hypes των cryptos και τα χρηματιστήρια, τι κίνδυνοι υπάρχουν και τι πιθανές ευκαιρίες και κυρίως για να κατανοήσουμε γιατί συμβαίνουν όλα αυτά.
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί 19.00-21.00 (διά ζώσης στην Αθήνα και ταυτόχρονα μέσω zoom) ![🌎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1.5/16/1f30e.png)
![🌎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t19/1.5/16/1f30e.png)
Θα ακολουθήσει networking & drinks ![🍸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f378.png)
![🍸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f378.png)
Σας περιμένουμε!!
![⚡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1.5/16/26a1.png)